KUCHNIA STERLING

Firma Stoves jest liderem na rynku kuchenek wielofunkcyjnych, a zarazem jedną z najczęściej wybieranych marek urządzeń domowych w Wielkiej Brytanii i w całej Europie. Firma powstała w 1920 roku i należy do grupy Glen Dimplex Home Appliances Ltd.

Stoves Sterling to połączenie symetrii, minimalizmu i współczesnego stylu. Fronty wykonane z hartowanego szkła oraz stali nierdzewnej idealnie harmonizują z prostotą nowoczesnego designu. Dostępne są w wersji gazowej i elektrycznej, w szerokościach 900 mm, 1000 mm i 1100 mm oraz w dwóch kolorach: stal nierdzewna i czerń.

Sterling 90 to nowoczesny design i solidna jakość wykonania w kompaktowym rozmiarze. Ta wielofunkcyjna kuchenka gazowo- elektryczna posiada elegancką 4-palnikową płytę grzewczą oraz dodatkowo specjalny palnik wok. Posiada trzy piekarniki: główny wielofunkcyjny o pojemności 62l, wysoki piekarnik o pojemności 91l oraz osobny grill elektryczny o pojemności 35l. Zastosowano szereg nowoczesnych technicznych i funkcjonalnych rozwiązań, czego przykładem są wykończenia ze stali nierdzewnej, fronty z hartowanego szkła, półki teleskopowe, funkcja zabezpieczająca przed ogniem i płyta pokryta emalią Pristine.

Sterling 100 oraz 110 to interesujące połączenie symetrii, użyteczności oraz stylu. Te wielofunkcyjne kuchenki o dużej pojemności wyposażone są w innowacyjną płytę gazową z sześcioma palnikami oraz dodatkowo specjalnie zaprojektowanym palnikiem wok. Model Sterling 100 i 110 posiadają cztery rodzaje piekarników: główny o pojemności 69 l, dodatkowy piekarnik z termoobiegiem o pojemności 69 l, osobny grill elektryczny o pojemności 39l oraz piekarnik do wolnego gotowania o pojemności 39l.  Fronty wykonany z hartowanego szkła idealnie harmonizują ze zintegrowanymi pokrętłami i stalowymi wykończeniami.

Sterling 100 stal nierdzewna Stoves_CB_900DFT_zielony Stoves_CB_900GT_DFT_hot_jalapeno Stoves_CB_900DFT_pomarańczowy Stoves_CB_900GT_DFT_floral_burst Stoves_CB_900GT_DFT_days_break Stoves_CB_900DFT_żółty sterling dpi image006 image004 ImageGenDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *