Wiodące marki

ernestomeda Innowacyjnych producent wysokiej klasy kuchni. Marka łącząca nowatorskie wzornictwo, najnowsze rozwiązania technologiczne i materiałowe z bardzo wysokąjakością wykonania. Misją marki jest spersonalizowana kuchnia w połączeniu z pionierskimi rozwiązaniami.Projektanci: Giuseppe Bavuso, Marc Sadler, Rodolfo Dordoni, Pietro Arosio i Zaha Hadid, która jest autorką futurystycznego modelu Z.Island. Najnowszymi kuchniami tej włoskiej marki są zaprojektowane przez Giuseppe Bavuso modele Soul i Icon – nagrodzony prestiżowym 2013 Red Dot Design Award.

ico_carre one

 

images

Toskańska producent mebli kuchennych.

Kuchnia Prisma Smart Kitchen  poza typowym wyposażeniem, jak zlew czy kuchenka zaprezentowana podczas targów CES 2012), posiada wyjątkowy blat roboczy, będący w rzeczywistości tabletem, wykorzystującym, technologię stosowaną w tablecie Samsung Galaxy Tab.

toncelli-278918-1cc44be392c6989f,630,0,0,0

images-1

Ekskluzywne, nowoczesne włoskie meble kuchenne . Eleganckie betonowe kuchnie wysokiej jakości. Fronty : z kamienia, betonu, z aluminium, cementu, stali lub szkła. Fronty i blaty mogą być z tego samego materiału, jest to wyjątkowo trwałe i wygodne rozwiązanie. Kuchnie polecane do luksusowych, minimalistycznych kuchni w surowym klimacie. Modulnova produkuje też ekskluzywne meble do salonu czy łazienek, wykonane z cementu, kamienia, konglomeratu, szkła, drewna i lakierowane.

sp29 my-kitchen-1

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *