Zlewozmywaki ceramiczne z innowacyjnym szkliwem

Zlewozmywaki ceramiczne Villeroy & Boch wykonane są z innowacyjnego szkliwa CeramicPlus, które pomaga w zachowaniu czystości i uniemożliwia osadzanie się brudu. Wszystkie osady spływają z wodą po idealnie równej, pozbawionej porów powierzchni – dzięki czemu nie trzeba już używać mocnych detergentów. Przeprowadzone testy dowiodły, że CeramicPlus znacznie zwiększa odporność na zabrudzenia i ścieranie, dzięki czemu nawet po latach użytkowania zlewozmywak będzie wyglądał jak nowy.

Zlewozmywak Timeline 60

Kuechentypen

Pojemna, przestronna komora i praktyczne umiejscowienie otworów na baterie zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ociekacz łagodnie opada w kierunku komory, tworząc obszerną powierzchnię, z której szybko spływa woda. Gładkie wnętrze zlewu utrudnia gromadzenie się osadów i zabrudzeń. Ponadto zlewozmywak Timeline 60 to eleganckie wzornictwo – dzięki montażowi na równi z powierzchnią blatu. Stylowo i bardzo funkcjonalnie!

Zlewozmywak Subway 60 XL

Subway_Persönlichkeit

Zlewozmywaki ceramiczne Subway Villeroy & Boch to rozwiązanie optymalne zarówno dla nowocześnie, jak i klasycznie zaprojektowanych przestrzeni. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniu singla, jak również w rodzinnej kuchni. Wyraziste linie kolekcji podkreślają charakter wnętrza i dają duże możliwości indywidualnych aranżacji.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *